Challenge info, decky a tipy aby sa ti lepšie vyhrávalo!

Naposledy aktualizované: 01/08/2018

Challenge tipy

Drahšie decky fungujú dobre

Prvá minúta hry je normálna ako vždy. Po jednej minúte hry sa to zmení na double elixir. No po ďalšej minúte je to už triple elixir! A po celý čas hry a aj cez overtime je to triple elixir.

Po prvej minúte budeš mať veľa elixíru. Je dobré používať drahý deck, pretože dokážeš súpera potom prevalcovať ak prežiješ prvú minútu. Aj keď možno stratíš vežu alebo dve, môžeš vyhrať na 3 veže.

V tejto challenge potrebujú control decky veľa skillu a nefungujú až tak dobre. Počas triple elixiru je ťažké brániť veľké útoky.

Choď si pre druhú vežu

Počas double a triple elixiru, je veľmi ťažké brániť vežu s malými bodmi života. Súper ťa môže spell-cyclovať jednoduchšie, alebo môže postaviť veľký push. Najlepšia obrana je útok!

Nepreháňaj to v obrane, choď na útok na druhú stranu. Je veľká šanca, že hra skončí 2:1 alebo 3:2.

Ktoré karty používať?

Niektoré karty fungujú dobre v súčasnej mete. Pokiaľ ale máš šťastie a máš ich.

eWiz je najlepšia obranná karta. Dokáže zastaviť Balón, zabije Bats, stunuje všetky jednotky, resetuje Sparky... 🌚

Má veľmi dobrú synergiu s PEKKOU a Mega Knightom ako support karta.

Populárne a lacné cycle karty, dobrá podpora pre tvoj tank alebo Miner útoky. Používaním ich sa dokážeš dostať rýchlejšie k svojím väčším jednotkám.

Táto meta je plná PEKKY, musíš mať spôsob ako na nich. Buď používaj PEKKU ty, alebo použi Inferno / Inferno draka, no môžeš použiť aj swarm karty. Keď ich ale budeš používať uisti sa, že vybaituješ súperov spell.

Skús používať off-meta win kondície. S tak veľa vecami na zem (PEKKA, Mega Knight), vždy môžeš prejsť balónom.

S Bats v mete si ľudia väčšinou berú Zap namiesto Logu, takže vyskúšaj možno aj Goblin Barrel.

Nezabudni na spelly! Aspoň jeden lacný a jeden drahší. S tak veľa jednotkami na ploche určite spravíš nejaký 'positive elixir trade'.

Keď používaš nejaký drahý spell, skús trafiť aj vežu. Každý kus poškodenia sa ráta.

Počas double a triple elixíru budeš mať určite dostatok elixíru, takže určite nepotrebuješ pumpu.

Log je veľmi dobrá karta, no keďže je v mete tak veľa Bats a Inferno Drakov, Zap je v tomto prípade lepší výber.

O Bomb Tower a Tesle nemusíme ani rozprávať.

Experimentuj, hraj pre zábavu!

Toto nie je challenge s až tak veľkými odmenami ako Gold a Legendárne karty na odomknutie. Môžeš ju kľudne hrať aj trošku voľne a pre zábavu.

Skús skombinovať dve win kondície alebo deck s viac spellmi ako napríklad tri alebo štyri, alebo použi viac tankov. No môžeš vyhrať aj s veľmi lacným cycle bait deckom.