Challenge info, decky a tipy, co ti pomůžou vyhrát!

Aktualizováno: 01/08/2018

Challenge tipy

Dražší decky fungují

První minuta hry je standardní, jako jsi zvyklý. Po první minutě je dvojitý elixír, po další minutě trojitý! Zbytek hry, včetně přesčasu se hraje v trojitém elixíru.

Po první minutě budeš mít hodně elixíru. Je dobré použít deck, který bude dražší a kterým můžeš převálcovat soupeře až přežiješ první minutu. Klidně si nech sejmout věž nebo obě, když ho pak dáš na 3.

V této challenge moc dobře nefungují control decky, které vyžadují hodně skillu. Během trojnásobného elixíru je těžké s nimi bránit masivní útoky.

Jdi si pro druhou věž

Během dvojitého nebo trojitého elixíru bude hodně těžké ubránit slabší věž. Dorazí ti ji kouzlama, nebo prostě udělá větší útok a sejme ti ji. Nejlepší obrana je tedy útok!

Nepřeháněj to s obranou, raději zaútoč do druhé lajny. Zápas stejně nejspíše skončí 2:1 nebo 3:2.

Které karty používat?

Určité karty fungují výborně v současné metě. Pokud máš to štěstí, že je máš.

eWiz je nejlepší obranná karta. Zastaví Balón, sejme Bats, omráčí každou jednotku, resetuje Sparkyho ... 🌚

Má super synergii s PEKKou a Mega Knightem jako podpůrná karta.

Populární levné cycle karty a výborná podpora pro tvůj tank nebo Minera. Když je budeš mít v decku, tak zacykluješ rychleji zpět k důležitým kartám.

Tahle meta je plná PEKKY, musíš mít způsob, jak se s ní vypořádat. Buď použij taky PEKKu a nebo Inferno (Tower nebo Dragon) a nebo nějaké davové karty (Skarmy). Pokud budeš bránit s nimi, tak ale nejdříve vylákej soupeřovo kouzlo.

Zkus použít win conditions, které jsou mimo metu. S tak velkou koncentrací pozemní obrany (PEKKA, Mega Knight) je možné proklouznout třeba s Balónem.

S Bats v metě se častěji hraje Zap než Log, využij toho a hral Barel.

Nezapomeň na kouzla! Alespoň jedno malé a jedno velké. S tolika jednotkami v aréně je bohatě využiješ k pozitivním elixírovým výměnám.

Když používáš velké kouzlo, zkus zasáhnout zároveň i věž. Každý kousek damage se hodí.

Během dvojitého nebo trojitého elixíru ho budeš mít dostatek, takže Pumpu moc nepotřebuješ.

Log je super karta, ale teď se hodně hrají Bats a Inferno Dragon, takže je Zap bezpečnější volba.

Bomb Tower a Teslu nemusím zmiňovat.

Experimentuj, bav se!

Tohle není důležitá challenge, kde vyhraješ hodně zlata a nebo nějakou legendárku. Můžeš hrát trochu víc pro srandu.

Zkus zkombinovat dvě win conditions, nebo mít 3 nebo 4 kouzla, nebo použít víc tanků. Nebo vyhrát s hodně rychlým cycle deckem plným levných jednotek.